Najwyższej jakości drewno

modyfikowane termicznie

 

Termo sosna

DESKA GŁADKA TERMO SOSNA

PROFIL „A2R4”

 

WYMIARY

 

DREWNO

JAKOŚĆ

PAKOWANIE

PALETA

20x96mm

TERMO SOSNA

AB-VEH

4 szt.

288 szt.

20x140mm

TERMO SOSNA

AB-VEH

4 szt.

200 szt.

 

Gdzie możemy zastosować gładkie deski ?

 

Zamierzasz postawić nowy płot lub odnowić stary, a może chcesz stworzyć w swoim ogrodzie więcej atmosfery prywatności? Służymy Ci pomocą  w Twoich zamiarach i planach, aż po sam montaż.

 

Surowce odnawialne są niezbędnym elementem współczesnej architektury.

Drewno jest trwałym, wytrzymałym, dającym się zastosować na wiele sposobów materiałem, można go stosować uwzględniając nasze indywidualne potrzeby. Dotyczy to przede wszystkim przestrzeni na otwartym powietrzu, gdyż to właśnie ona stwarza różnorodne możliwości jego zastosowania: czy to jako nawierzchnia tarasowa, sauna ogrodowa, pergola, ochrona przed hałasem, ochrona własnej prywatności, wiata garażowa, wyposażenie placów zbaw. Drewno sprawia, że każdy ogród wygląda wyjątkowo.

 

ŻALUZJE  Z TERMO DREWNA

Zastosowanie desek jako żaluzja lub okiennica jest idealnym rozwiązaniem jako ochrona przed słońcem i nowoczesną alternatywą dla pomieszczeń, które otrzymują światło słoneczne w ciągu dnia, żaluzja robi więcej niż tylko ochrania elewację przed działaniem słońca; dodaje także dekoracyjną wartość do pomieszczeń mieszkalnych. Podczas optymalnego wykorzystania światła słonecznego, twoje przestrzenie mieszkalne weźmie na uderzające piękno. Żaluzje wysuwają na pierwszy plan naturalną i elegancką piękność drewna poprzez jego jakość a różnicę którą tworzy.

OGORDZENIA JAKO OCHRONA WŁASNEJ PRYWATNOŚCI

Piękne ogrodzenie uzupełnia zewnętrzny wygląd naszego ogrodu. Służy nie tylko, jako zwykłe ogrodzenie terenu, ale oprócz funkcji dekoracyjnej zapewnia także ochronę prywatności stwarzając tym samym więcej przestrzeni prywatnej. Ogrodzenia wokół budynków z drewnianymi fasadami już od pokoleń bardzo dobrze sprawdzają się na obszarach górskich i wyżynnych. Miejsca zastosowania desek z termo drewna znacznie wykraczają poza budowę elewacji czy tarasu.

 

 

THERMO DREWNO W OGRODZIE

Termo-drewno jako wieloletni wariant przyjazny dla środowiska, dopracowana i pikantna jakość w twoim ogrodzie, niezależnie od barwy, brązowy lub patynowo szary. Drewno termo jest atrakcyjnym  materiałem który nadaje charakteru Twojemu otoczeniu jakim jest, taras, meble ogrodowe, altany, pergole czy też place zabaw dla dzieci oraz wiele innych zastosowań. Potrafi długo przetrwać w niekorzystnych warunkach atmosferycznych gdyż dobrze zachowuje swój kształt, niezależnie od zmian temperatury i wilgotności. Drewno termicznie modyfikowane nie zawiera żadnych substancji chemicznych, co czyni ją bezpieczną alternatywę w przypadku kontaktu drewna z gołą skórą lub żywnością. Więc kiedy dokonujesz zakupu w „STAMADREW®” masz pewność że nasze drewno przyjazne jest dla środowiska oraz wykonane z najlepszych surowców dostępnych na rynku.

THERMO DREWNO DO SAUNY

ThermoWood sprawia że czujemy się przytulniej w naszej domowej atmosferze. Wolne od żywicy, trwałość o charakterystycznym kolorze, idealnie nadaje się do sauny. Alternatywa to Thermo Jesion bezsęczny.

Równowagowa zawartość wilgoci drewna zmniejsza się o około 10 procent w wyniku procesu modyfikacji cieplnej. Thermodrewno posiada właściwości hydrofobowe, co oznacza, że łatwo absorbuje wodę, co zwiększa nie tylko jego właściwości izolacyjne, ale również jego zdolność do zachowania swojego kształtu i rozmiaru. Ponieważ Termo drewno się nie wypacza, to także doskonały wybór dla pomieszczeń nieogrzewanych, takich jak sauny ogrodowe.

Jesion thermo jest produktem naturalnym i nadaje się do użytku przez alergików. Podczas procesu wytwarzania, emisja związków organicznych, które zmniejszają jakość powietrza są usuwane z drewna. Według badań, drewno termicznie obrabiane posiada dwadzieścia razy mniejszą emisję związków, niż nieprzetworzone drewno.

Odpowiednio rozmieszczone światło nadaje saunie unikalny styl, a woń jaką oddaje Termo drewno rozprasza się wewnątrz całego pomieszczenia tworząc przy tym niepowtarzalny klimat.

THERMOWOOD WOKÓŁ BASENU

Wyobraź sobie dotyk twardego drewna pod stopami czyż to nie jest relaks? Do tego dodaj plusk wody z basenu!

Basen w ogrodzie to piękna a zarazem funkcjonalna i atrakcyjna wizualnie rzecz. Każdy go lubi z powodu satysfakcji, jakiej może dać właścicielom. Można w nim osiągnąć fizycznie zadowolenie, ponieważ jest to dobry teren do ćwiczeń . Nasz basen będzie wyglądać nudnie, jeśli nie ozdobią go gładkie deski tarasowe thermo. Dobrze zaprojektowane relaksujące meble ogrodowe oraz donice z termo drewna są bez wątpienia naprawdę przyjemnym widokiem i stworzą miła atmosferę wokół basenu. Thermowood - poprzez swoją wysoką odporność, jest najlepszym rozwiązaniem jako podłoga tarasowa przy basenie, gdzie mamy do czynienia z dużą wilgotnością.Zobacz pozostałą ofertę Stamadrew na www.stamadrew.pl

Magazyn Główny:
STAMADREW Czechowice – Dziedzice


przy DK1 (obok KFC, Auto Grilla)

Czynne:
Poniedziałek - Piątek

07:00 - 16:00

Sobota nieczynne

tel. +48 33 488 98 81
tel. +48 33 488 98 82

Dane GPS:
49 55` 53.32``N
18 59` 24.29``E

Obsługa Firm i Podmiotów Gospodarczych

 

Krzysztof Bucki
tel. kom +48 533 306 056
e -mail: krzysztof@stamadrew.pl

 

Sebastian Kucharski
tel. kom +48 512 791 166
e -mail: sebastian@stamadrew.pl

 

 

Sprzedaż hurtowa – detaliczna

 

Wacław Góra

tel. kom +48 693 999 086
e -mail: biuro@stamadrew.pl

 
Adrian Góra
tel. kom +48 535 886 888
e -mail: adrian@stamadrew.pl

Magazyn: STAMADREW Oświęcim

ul. Kolbego 13
Czynne:

Poniedziałek - Piątek

08:00 - 16:00

Sobota - nieczynne

 

Sprzedaż hurtowa - detaliczna

Ewa Góra
tel. kom +48 609 733 343
e -mail: ewa@stamadrew.pl

tel/fax +48 33 8431131

Piotr Marszałek
e -mail: piotr@stamadrew.pl
tel. kom +48 533 360 049

tel/fax +48 33 843 11 31

Magazyn: STAMADREW Kozy


ul. Szkolna 5
Czynne:

Poniedziałek - Piątek

08:00 - 16:00 

W okresie 1 listopad - 31 marzec w soboty nieczynne !!!

 

Sprzedaż hurtowa - detaliczna

Roman Paw
tel. kom +48 607 609 536
tel/fax +48 33 819 43 94

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron